Porto je ipak 'glavni' u skupini: Pobijedili su PSG i preuzeli vrh

Porto je bio bolja momčad. Plastično će to pokazati i statistika, udarci 20 prema 6, u okvir 13 prema 2. Jedini gol zabio je James Rodriguez sedam minuta prije kraja

Igrala se 83. minuta, a lopta je nakon centaršuta došla na drugu stranu kaznenog prostora, James Rodriguez nije čekao, pucao je iz prve i fantastično pogodio suprotni kut i malu mrežu. Porto je okrunio boljih 90 minuta i tim golom pobijedio PSG 1-0 u 2. kolu Lige prvaka.

Portugalski prvak preuzeo je vrh tablice, nakon tri boda protiv Dinama, uzeo je tri večeras i protiv PSG-a. Pokazali su da su ipak najozbiljnija momčad u skupini.

Utakmica nije bila baš jednosmjerna, ali domaćin je bio dosta bolja momčad. Plastično će to pokazati i statistika, udarci 20 prema 6, u okvir 13 prema 2...

Zlatana Ibrahimovića su zaustavili, bio je najopasniji igrač francuske momčadi, ali je promašio 'zicer' u 1. poluvremenu. Za dva tjedna vidjet ćemo ga u Maksimiru...