Portsmouth opet nesretno izgubio, Kranjčar solidan

Nogometaši Portsmoutha poraženi su na gostovanju kod Wolfsburga 3-2, čime su izgubili sve izglede za prolaz u 1/16 finala Lige Uefa

Momčad Nike Kranjčara nije se uspjela plasirati u drugi krug Lige Uefa. Ključan za to bio je večerašnji poraz kod Wolfsburga. Nijemci su poveli već u drugoj minuti preko Džeke, a Defoe je izjednačio samo devet minuta kasnije. Prisutni na stadionu mogli su vidjeti puno uzbuđenja u prvih dvadesetak minuta, budući da je Portsmouth u 14. minuti i poveo golom Mvuembe, a potom Gentner izjednačio u 23. minuti. Tad su obje momčadi počele igrati nešto opreznije, pa gola nije bilo sve do 74. minute, kad je Misimović zabio za 3-2. Isti je igrač promašio penal u 80. minuti, no Portsmouth do kraja to nije znao kazniti. Niko Kranjačr odigrao je solidnu utakmicu za 'Mornare' iako nije sudjelovao niti kod jednog gola. U 54. minuti iz mjesta je sjajno pucao desnom nogom iz slobodnjaka, no pogodio je prečku.