Prijateljska: Hrvoje Čale strijelac za Trabzonspor

Bivši igrač Dinama zabio je gol protiv Maastrichta, nizozemskog drugoligaša. Utakmica je završila rezultatom 6-0, a Čale je zabio za 3-0 u 52. minuti

Nogometaši Trabzonspora prošlog su vikenda na svom travnjaku u prijateljskoj utakmici ugostili nizozemskog drugoligaša Maastrichta i pobijedili ga 6-0. Pogodak za 3-0 vodstvo domaćih na stadionu Hüseyin Avni Aker zabio je hrvatski reprezentativac Hrvoje Čale u 52. minuti. Lani je bivši lijevi bočni branič Dinama zabio jedan gol u 32 ligaška nastupa za klub iz Trabzona. Turska Super liga počinje sljedeće subote. Trećeplasirani iz prošle godine, Trabzonspor u derbiju prvog kola gostuje kod Sivasspora, prošle sezone drugoplasirane momčadi prvenstva.