Primera division: Real preokretima do naslova?

Real Madrid bori se s Barcelonom i Sevillom za naslov prvaka, no nekoliko puta bio je vrlo blizu da ispadne iz šampionske utrke

Madridski Real spašava još jednu sezonu u posljednji čas. Iako se sredinom prvenstva činilo da će ovo biti još jedna sezona bez trofeja za “kraljevski klub”, završnica pripada njemu i trenutačno je vodeći na ljestvici. Protiv Recreativa Real je vodio 2-0, no u 90. minutu ušli su s rezultatom 2-2. Tada se kao spasitelj “ukazao” Roberto Carlos, koji je golom u sudačkoj nadoknadi, u 91. minuti, donio Madriđanima nova tri boda i ostanak na vrhu. To je peti put u posljednjih šest tjedana da momčad Fabija Capella do pobjede dolazi u posljednjim trenucima utakmice. Drugoplasirana Barcelona pobjeđuje mnogo lakše. Dojmljiva je bila u nedjelju, kad je u Madridu neviđenom lakoćom pobijedila Atletico, pospremivši mu u mrežu šest golova. REALOVE ZAVRŠNICE Celta - Real. Pobjedu donio Robinho u 83. minuti Real - Valencia 2-1. Odlučio Sergio Ramos u 73. Real - Sevilla 3-2. Do 61. minute Sevilla je vodila 0-1 Real - Espanyol 4-3. Hugain je zabio u 89. minuti Recreativo - Real 2-3. Bodove je osigurao Carlos u 92.