Pršo: Iskreno, nismo ni zaslužili proći Osasunu

tako se već u osmini finala završio san Rangersa o velikom finalu na Hampden Parku u njihovu Glasgowu. Osasuna je ovaj put bila bolja

Ni ulazak Dade Prše u posljednjih pola sata utakmice u Pamploni nije pomogao Glasgow Rangersima da se dokopaju četvrtfinala Kupa Uefa - Osasuna ih je pobijedila 1-0 golom Weba u 71. minuti i eliminirala iz daljnjeg natjecanja. Tako je već u osmini finala završio san Škota o velikom finalu na Hampden Parku u njihovu Glasgowu. - Onih 1-1 s Ibroxa nas je pokopalo. Uvijek je teško kad ispadneš, ali iskreno - nismo zaslužili proći. Osasuna je bolja momad - priznao je Pršo. U pobjedi Werdera 2-0 nad Celtom Vranješ je odigrao 64 minute, a Marko Babić na lijevom boku je odigrao svih 90 minuta za Bayer, koji je sa 3-0 "pomeo" Lens i nadoknadio gol zaostatka.