Prvijenac Krstanovića: Zadar Istri 1961 ''prepustio fenjer''

Već u 14. Terkeš je pao u šesnaestercu, a sudac Pejin pokazao je na bijelu točku i dao crveni Gregovu. Iz penala je zabio Krstanović za svoj prvi gol u novom dresu...

Nogometaši Zadra na svojim su Stanovima u 24. kolu HNL-a svladali Istru 1961 2-0 te ju tako pretekli na pretposljednjem mjestu ljestvice.

Već u 14. minuti Terkeš je pao u šesnaestercu, a sudac Pejin pokazao je na bijelu točku i dao crveni karton Gregovu. Iz penala je zabio Ivan Krstanović za svoj prvi gol u novom dresu u debiju.

Nekih šest minuta kasnije Lovre Čirjak je s lijeve strane zakucao loptu pod prečku za konačnih 2-0 domaćina i pomak s posljednjeg mjesta.