PSG slavio kod Montpelliera i osvojio treći naslov zaredom

Momčad Laurenta Blanca sve je riješila u prvom poluvremenu nakon što su zabili Matuidi u 17. te Lavezzi u 25. minuti utakmice, a domaćin smanjio u 40. minuti...

Nogometaši PSG-a u pretposljednjem su kolu slavili na gostovanju kod Montpelliera 2-1 te tako osvojili treći naslov prvaka Francuske u nizu, a peti ukupno. Momčad Laurenta Blanca sve je riješila u prvom poluvremenu nakon što su zabili Matuidi u 17. te Lavezzi u 25. minuti utakmice, a domaćin smanjio u 40. minuti preko Mouniera

PSG nakon ove utakmice ima osam bodova prednosti jer je prvi pratitelj Lyon kod kuće odigrao tek 1-1 protiv Bordeauxa, a jedina loša vijest za PSG je ta što će Javier Pastore zbog žutog kartona kojeg je danas dobio propustiti finale kupa protiv Auxerrea koje je na rasporedu 30. svibnja.

Čak tri momčadi bore se za treće mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, a sve su danas slavile pa je tako treći i dalje Monaco našeg Danijela Subašića koji mora pobijediti na gostovanju kod Lorienta u posljednjem kolu.