Pucnji u zrak i poraz Dinama od trećeligaša

Kamenovanje policije krajem prvog poluvremena i pucnjevi u zrak zabrinjavajući su uvod u novu sezonu kad su Dinamovi navijači u pitanju

Prva utakmica sezone, prijateljska u Karlovcu, i odmah - kaos! Manje je važno što je Dinamu trećeligaš nanio prvi poraz otkako je trener Branko Ivanković, no kamenovanje policije krajem prvog poluvremena i pucnjevi u zrak zabrinjavajući su uvod u novu sezonu kad su Dinamovi navijači u pitanju. Kao što je rekao Dinamov trener, poraz 4-3 dobra je opomena “modrima”. Konfuzni vezni red i nesigurna Dinamova obrana promovirali su domaću desetku Leonarda Mesarića u junaka utakmice. Čovjek je zabio hat-trick i izgledao kao Eduardo da Silva pored smiješnoga Kinga. Kamerunac na probi, koji je odigrao prvih 45 minuta, nije igrač ni za Sesvete, a kamoli za Dinamo. - Ovo je normalna reakcija kad se igrači spuste sa 1500 metara, kao mi s Rogle - rekao je Dinamov trener Ivanković.