Radonjić tri minute prije kraja zabio je za bod protiv Belupa...

Slaven Belupo dvaput je vodio na Aldo Drosini. Istra se dvaput vraćala u utakmicu. Dejan Radonjić zabio je za konačnih 2-2 samo tri minute prije kraja susreta u Puli...

Slaven Belupo vodio je dvaput protiv Istre na Aldo Drosini. Imala je momčad iz Koprivnice tri boda u džepu do 87. minute. No Dejan Radonjić majstorski zabija, okrenut leđima, u jednom od posljednjih napada na utakmici za bod Istre (2-2).

Istra i Slaven kompletirali su 31. kolo HNL-a. Poveo je Slaven u 11. minuti iz penala preko Ejupija. Dejan Radonjić imao je šansu izjednačiti iz penala, ali je promašio. Iskupio se u 37. minuti zabivši za 1-1. No Ejupi dvije minute kasnije zabija za 1-2.

Pamićeva momčad pritisnula je u drugom dijelu, a isplatilo im se tri minute prije kraja utakmice. Tada je Dejan Radonjić svojim drugim golom donio važan bod Istri.

Slaven je ostao na sedmom mjestu s 35 bodova. Istra je na osmom mjestu, posljednjem koje garantira ostanak u ligi, s 30 bodova.