Radoševićeva Alba šokirala je Barcu, Real 'išamarao' Zvezdu

Uoči utakmice u Beogradu, navijači razvili su transparent na kojem je išamaran lik u kraljevskom dresu. Real je uzvratio na parketu. Alba je šokirala Barcu u Berlinu

Navijači Zvezde uoči utakmice prvog kola drugog kruga Eurolige protiv Reala u beogradskoj Areni razvili su transparent na kojem je bila ruka s logom srpskog kluba koja šamara lika u kraljevskom dresu Reala, no Zvezda je ta koja je bila išamarana.

YouTube/Screenshot

Real je slavio 79-72. Nakon tri poena prednosti za Real na poluvremenu, gosti su dali gas i u trećoj četvrtini napravili deset koševa razlike. U jednom trenutku Real je imao i 18 razlike. Zvezda se približila u zadnjoj minuti, ali Real nije dopustio iznenađenje.

Goste je predvodio Rudy Fernandez s 15 koševa, Reyes je zabio 13, a Rodriguez 12. Kod Zvezde najbolji su bili Mitrović i Zirbes, obojica su zabila po 13 koševa.

Alba šokirala Barcelonu, Radošević bolji od Tomića

Barcelona našeg Ante Tomića iznenađujuće je posrnula u 1. kolu drugoga kruga u skupini E na gostovanju u Berlinu. Alba je slavila 80-70.

Barca je dobila prvu četvrtinu 23-16. Ali u 20 minuta nestala je s parketa. Alba je dominantna bila u trećoj dionici kad su ostavili Katalonce na osam koševa u četvrtini.

nph/NordPhoto/PIXSELL

Najbolji igrač u redovima Albe bio je naš Leon Radošević koji je utakmicu završio sa 16 koševa i pet skokova. Po 16 su kod domaćih zabili i Redding i McLean. Ante Tomić zabio je osam koševa uz 10 skokova, Mario Hezonja zabio je pet poena.

Šarićev Efes slavio protiv Laboral

Efes je pobijedio na gostovanju protiv Laborala 72-67. Dario Šarić u gostujućoj momčadi igrao je 22 minute, zabio je devet koševa uz osam skokova.