Real Madrid opet izgubio, Schuster na rubu otkaza...

Valladolid je na svom terenu pobijedio madridski Real 1-0 golom Canobbija na startu drugog dijela i donio nove probleme treneru Madriđana

Nogometaši Valladolida, 16. momčad Primere, čekali su šest utakmica da bi napokon nekoga pobijedili na svom travnjaku. Došao im je Real. Uzdrmana madridska momčad izgubila je 1-0 i upisala još jedan sramotan rezultat nakon ispadanja iz Kupa kralja od trećeligaša iz Iruna prošlog utorka. Jedini gol na utakmici u 48. je minuti lijepim udarcem lijevom nogom postigao Urugvajac Canobbio. Asistirao mu je Pedro Leon nakon što se probio po desnoj strani. Agoniju madridskog sastava pojačao je Gabriel Heinze isključenjem u 87. minuti, kada je zaradio drugi žuti karton.
Schuster je izgubio drugu ligašku utakmicu ove godine, i to onu koju nikako nije smio. Uprava kluba na čelu s predsjednikom Ramon Calderonom uvjetovala mu je nakon ispadanja iz Kupa kralja ostanak na klupi pobjedom u Valladolidu.