Rijeci bodovi u Zaprešiću, Armada izazvala nerede

U prvoj utakmici nove sezone HNL-a, Rijeka je pogotkom svog kapetana Anasa Sharbinija došla do vrijedne i zaslužene pobjede 1-0

Anas Sharbini je u 64. minuti sa 16-17 metara pogodio lijevi donji kut gola Tomislava Vranjića i donio Rijeci tri boda na otvaranju nove sezone HNL-a u Zaprešiću. Povratnik u 1. ligu Inter odigrao je slabo i neučinkovito i momčad Zlatka Dalića zasluženo je došla do minimalne 1-0 pobjede. Dvoboj bez previše pravih prigoda odlučio je sjajan potez igrača kojem je Zlatko Dalić nedavno povjerio kapetansku vrpcu. Utakmica je imala i “navijačku uvertiru”. Nakon desetak minuta igre, stotinjak navijača Rijeke počelo je izazivati nerede na tribinama, koji su se proširili i izvan stadiona. Reagirati je morala i policija. Uz upotrebu sile, privedena su dvojica navijača.