Rijeka u Kupu bolja od Zadra, a Zagreb od Intera

Nogometaši Zagreba svladali su u 1/8 finala domaćeg Kupa u Zaprešiću Inter 2-0, a Zadar je u Stanovima izgubio na penale 7-6

Posljednji četvrtfinalisti hrvatskog nogometnog kupa su Rijeka i Zagreb. Utakmica u Zadru završila je 2:2, a pogotke su postigli Surać (18) i Terkeš (118-11m) za Zadar, te Novaković (60) i Ahmad Sharbini (114) za goste. Prilikom izvođenja kaznenih udaraca pobjednik je razriješen u šestoj seriji u kojoj Radman obranio udaraca Parmakovića, a Štrok je pogodio za Rijeku. Nakon dramatičnog izvođenja penala prošla je Rijeka s ukupnih 7-6.
Zagreb je odigrao vrlo dobru utakmicu u Zaprešiću, te zasluženo prošao dalje. Inter je pokazao želju, imali su brojne prilike, no kvalitetniju završnicu imao je Zagreb. Poveli su u 47. minuti golom Pejića, a pobjedu je u 87. minuti potvrdio Pavlović.