Rodrigo Taddei donio pobjedu Romi protiv Siene

Nogometaši Rome ostvarili su devetu pobjedu, u zadnjih deset domaćih ogleda Serije A. Pala je Siena (1-0) kojoj je presudio Rodrigo Taddei

Brazilski vezni igrač je u 63. minuti postigao jedini subotnji pogodak na Olimpicu, što mu je, inače, prvi pogodak ove sezone u domaćem prvenstvu. Treba priznati da je Roma za ovu pobjedu strahovala do posljednje minute budući da je Siena većim dijelom drugog poluvremena napadala, te imala nekoliko izglednih prilika za izjednačenje.U svakom slučaju Roma se sada, barem nakratko, uzdigla do četvrtog mjesta što je uvjerljivo najbolji plasman rimskog kluba ove sezone. Time su pozitivno najavili i ono što ih čeka tijekom narednog tjedna - prva utakmica osmine finala Lige prvaka kod Arsenala u Londonu.