Roma lako s Milanom, opet je na -5 za vodećim Juventusom

Rimljani su bili bolja momčad u 1. poluvremenu, ali na gol su čekali do 44. minute, kada je nakon fantastičnog solo prodora zabio Pjanić. Za 2-0 zabio je Gervinho

Roma je u prvoj utakmici 35. kola Serie A sa 2-0 pobijedila Milan i tako nastavila lov na Juventus, koji im sada bježi pet bodova, ali 'stara dama' ima utakmicu manje.

Rimljani su bili bolja momčad u prvom poluvremenu, ali na gol su čekali do 44. minute, kada je nakon fantastičnog solo prodora zabio Miralem Pjanić.

Za 2-0 zabio je Gervinho u 65. minuti. Napadač Obale Bjelokosti zabio je iz odbijanca nakon što je udarac Francesca Tottija kratko odbio Abbiati.

Milan je porazom ostao na sedmom mjestu sa 51 bodom te će vrlo vjerojatno ostati bez Europe sljedeće sezone