Rudež je u pobjedi Indiane kod Mavericksa ubacio 11 koševa

Hrvatski košarkaški reprezentativac u redovima Indinate na terenu je proveo 15 minuta i zabio 11 koševa te upisao jednu asistenciju i jednom izgubio loptu...

Indiana Pacersi u gostima su pobijedili Dallas 111:100, a vrlo dobru utakmicu odigrao je Damjan Rudež. Hrvatski košarkaški reprezentativac na terenu je proveo 15 minuta i zabio 11 koševa te upisao jednu asistenciju i jednom izgubio loptu.

Time je izjednačio svoj najbolji učinak u NBA ligi otkako je stigao ovog ljeta. Rudež je bio iznimno efikasan, imao je šut iz igre 4/5.

Donald Sloan predvodio je Indianu do pobjede, zabio je 29 koševa i upisao pet asistencija, a zanimljivo je da su Pacersi imali čak sedam igrača s dvoznamenkastim učinkom.  Kod domaćina je Monta Ellis zabio 24 poena uz pet asistencija, a Dirk Nowitzki 22 poena uz 11 skokova.