Runji žuti karton, Lensu jedan bod; Marseille jedva s Arlesom

Runje je odradio cijelu utakmicu na golu domaće momčadi, a u 24. minuti dobio je žuti. Jemaa je zabio za domaće u 37., ali je dvije m. kasnije Dossevi svladao Runju

Nogometaši Lensa i Valenciennesa odigrali su 1-1 u ogledu 22. kola francuskog nogometnog prvenstva...

Hrvatski reprezentativni vratar Vedran Runje odradio je cijelu utakmicu na golu domaće momčadi, a u 24. minuti dobio je žuti karton. Jemaa je zabio za domaćina u 37. minuti, ali je samo dvije minute kasnije Dossevi svladao Runju i postavio konačnih 1-1. Zanimljivo da je to bio četvrti uzastopni prvenstveni remi ovih rivala u zadnje dvije sezone.

Marseille je kao domaćin svladao posljednjeplasirani Arles s 1-0 golom Gignaca u 55. minuti.