RVP zabija nakon 31 sekunde, a Torres je bez gola već 10 sati

Manchester United dobio je West Ham 1-0 najbržim golom sezone. Van Persie je zabio već nakon 31 sekunde. Chelsea je odigrao 0-0 s Fulhamom, Torres opet posti

Chelsea je igrao protiv Fulhama, a kad je istekla 41. minuta utakmice bio je to znak za "kopanje" po statistikama. Fernando Torres u tom je trenutku bio 10 sati bez gola u Premiershipu. Chelsea je odigrao samo 0-0 s Fulhamom, a Torres je ostao na 10 sati i 49 minuta bez gola u engleskoj ligi.

Na drugoj strani Robin Van Persie zabio je za Manchester United najbrži gol sezone protiv West Hama. Nizozemski napadač zabio je već u 31. sekundi utakmice na Old Traffordu. United je igrao dobro, stvarao šanse, ali više nije bilo golova.

Van Persiejev gol iz 31. sekunde bio je vrijedan tri boda.

Spursi dobili Liverpool, City lako kod Wigana

Nogometaši Tottenhama slavili su protiv Liverpoola 2-1. Spursi su vodili 2-0 golovima Lennona i Balea, a onda je Bale zabio i svom golmanu za malo neizvjesnosti. No Liverpool se nije mogao vratiti i završilo je 2-1.

Aktualni prvaci Engleske slavili su kod Wigana. Manchester City dobio je 2-0, a prvi gol za "građane" zabio je Mario Balotelli. Točku na "i" stavio je Milner za konačnih 2-0.