S. Lakić ponovno postigao gol za svoj Kaiserslautern

Nogometaši Kaiserslauterna došli su do druge pobjede u trećem kolu 2. Bundeslige. Slavili su 3-1 na gostovanju kod Ingolstadta

Treći pogodak gostiju, u drugoj minuti sučeve nadoknade drugog poluvremena, zabio je hrvatski centarfor Srđan Lakić. Bivši igrač Kamen Ingrada, Herthe i nizozemskog Heraclesa, 25-godišnji Dubrovčanin, ušao je u igru u 52. minuti.
Ove je sezone Lakić već jednom zabio za svoj novi klub. Bilo je to u dvoboju prvog kola Njemačkog kupa, koji je Kaiserslautern na gostovanju kod trećeligaša Carla Zeissa iz Jene izgubio 2-1.
Od hrvatskih je nogometaša nastupio i mladi reprezentativac Ivo Iličević. On je u remiju (1-1) njegova Greuther Fürtha kod Frankfurta u igru ušao u 58. minuti. Njegov suigrač Marino Biliškov odsjedio je na klupi cijeli tijek utakmice.