Sammiru 56 minuta za Getafe, Inter i Udinese bez golova...

Hrvatski Brazilac odigrao je 56 minuta za Getafe, koji je kod kuće izgubio od Villareala 1-0. Kovačić, Kelava i Bubnjić bili su na klupi u remiju Intera i Udinesea

U četvrtak navečer u Ligama petice bile su aktivne Primera i Serie A, a jedini hrvatski nogometaš koji je nastupio bio je Sammir.

Hrvatski Brazilac odigrao je 56 minuta za Getafe, koji je kod kuće izgubio od Villareala 1-0 te je sve više bliži ispadanju u drugu ligu. U drugoj utakmici Real Sociedad je pobijedio Valladolid istim rezultatom u San Sebastianu.

U jedinoj utakmici u talijanskoj ligi publika na Guiseppe Meazzi nisu vidjeli puno toga jer su Inter i Udinese odigrali 0-0. Nijedan od tri hrvatska igrača nisu nastupili, odnosno Mateo Kovačić je kod domaćina, a Ivan Kelava i Igor Bubnjić su kod gostiju utakmicu odgledali s klupe.