SEHA: Metaloplastika iz Šapca umalo je šokirala Zagreb CO...

U zaostalom susretu 1. kola Seha lige Zagreb CO jedva je dobio Metaloplastiku iz Šapca 28-27. Gosti su imali napad za izjednačenje, ali Pešić je obranom spasio...

Šabačka Metaloplastika umalo je senzacionalno slavila usred Zagreba protiv aktualnog prvaka Hrvatske. Gosti iz Srbije sjajno su krenuli, poveli 1-6 i 2-7, a predvodili su ih Marjanović i Mitrović. U prvom poluvremenu utakmice koja se igrala na Trešnjevci, Zagrebu se ozlijedio Tonči Valčić.

Na parket su morali svi reprezentativci, Balić i društvo koji su igrali na Kupu Nacija u Srbiji. Zagreb je teškom mukom slavio. Tek su 10 minuta prije kraja poveli, a u posljednjem napadu bodove je obranio Ivan Pešić.