Senzacija u Našicama: Nexe je srušio moćni bjeloruski Meškov

Bjelorusi su samo prije dva dana u Zagrebu pobijedili PPD Zagreb, a Nexe ih je pobijedio u Našicama golom Mirka Hercega u posljednjoj minuti utakmice (28-27)

Rukometaši Nexea iz Našica priredili su senzaciju pobijedivši pred svojim navijačima u utakmici SEHA lige Meškov iz Bresta s 28-27 (14-13).

Bjelorusi su samo prije dva dana u Zagrebu pobijedili PPD Zagreb, a u Našicama su doživjeli neočekivan poraz golom Mirka Hercega u posljednjoj minuti.

Kod hrvatskog predstavnika istakao se Vedran Zrnić s 10 golova, dok je Vladislau Ostruško zabio sedam.

Na ljestvici vodi Vardar s 22 boda, Meškov je drugi s 13, a PPD i Veszeprem imaju po 12 bodova. Nexe je šesti sa sedam bodova