Senzacionalni Ašanin donio PPD Zagrebu prvu pobjedu u sezoni

Uz 20 obrana Mateja Ašanina Zagreb je u veljači dočekao prvu pobjedu u aktualnoj sezoni. U SEHA ligi nadigrao je Tatran 25-20 uz šest golova Mandića te pet Hrstića

Probudio se Zagreb. Malo korona, malo kasniji početak SEHA lige, a više slaba igra i tek je u veljači prvi put pobijedio u ovoj sezoni, nakon svih sedam poraza u Ligi prvaka i još dva, ako se računa pod aktualnu sezonu, na završnici SEHA lige u rujnu...

POGLEDAJTE VIDEO:

Protiv Tatrana iz Prešova Slavka Goluže vidjeli smo dva lica Zagreba, prvo, ono brže, sa 17 golova u prvom poluvremenu i drugo, ono sporije, s osam golova u drugom. Na kraju 25-20, što su proslavili malim slavljeničkim krugom na centru Sutinskih vrela gdje će za deset dana doći i Barcelona...

Vidjeli smo i odličnog Mateja Ašanina s 13 obrana u prvih 30 minuta, ukupno okruglih 20 od kojih sva tri sedmerca, vidjeli smo Marina Šipića, kojeg i dalje muči realizacija, u obrani na poziciji dva, ali od čega je Šola brzo odustao, a vidjeli smo, posebno u prvom dijelu, zašto su Mandić i Hrstić reprezentativci.

Makar, treba reći da su Slovaci bili oslabljeni (Linhares, Fižuleto, Krok, Ben Abdallah), ali bio je i Zagreb bez Mrakovčića, Srne, Vlaha, Ristanovića, Ćavara, Božića Pavletića... U subotu im stiže Eurofarm, u utorak su u Celju, a onda u četvrtak dolazi Barcelona.