Seria A: Pato dvaput za Milan, Interu samo bod

Mladi Brazilac zabio je oba gola u 2-0 pobjedi Milana doma protiv Genoe, a njihovi gradski rivali odigrali su 0-0 na gostovanju u Udinama

Maldini je u 68. minuti nabacio, Seedorf vratio glavom, nakon čega je loptu u mrežu pospremio Pato. Ovim golom europski prvaci su kapitalizirali veliku dominaciju protiv Geone, a potvrda je stigla 14 minuta kasnije. Hitri Pato pobjegao je obrani gostiju, prvi šut su mu blokirali, ali iz druge šanse nije mogao promašiti. Uz glasne ovacije, Pato je iz igre izašao u sudačkoj nadoknadi.
A u sudačkoj nadoknadi sve što je imao izgubio je Napoli. Vodili su Napolitanci od 58. minute, no Caglari se digao iz pepela nakon 90. minute. Prvo je u 93. minuti za 1-1 pogodio Matri, a manje od dvije minute kasnije zabio je i Conti. Razočaravajući rasplet za Napoli, čudesan za Cagliari...
Golovi su padali u još dvije utakmice, gostujućoj pobjedi Fiorentine u Empoliju i remiju Atalante i Reggine. Domaća Atalanta vodila je 2-0 do 60. minute... Bez golova su završile čak tri utakmice, među kojima i ogled lidera Intera i domaćeg Udinesea. Šansi je bilo na obje strane, lopte su frcale oko stativa, ali falilo je preciznosti. Inter i dalje ima prednost pred pratnjom, ali je sada Roma na samo pet bodova zaostatka. 'Nulu' su odigrali i Catania i Parma, kao i Torino i Lazio. Drugi torinski klub igra u večernjem terminu.