Serie A: Četiri utakmice odlučene u 90. minuti

Bod u posljednjim trenucima osigurali su Empoli, Siena, Napoli i Palermo. Dario Knežević i Ivan Jurić dobili su svih devedeset minuta

Golovima Ludovica Giulyja i Mattea Brighija, Roma je u Empoliju nakon pola sata imala sve. Dominaciju u igri, sigurno vodstvo i tri boda nadomak ruke. No u nastavku se slika promijenila i domaćin je preko Vannucchija smanjio u 67. minuti. Rimljani su vodstvo čuvali do sudačke nadoknade, a tada im je dva boda uzeo igrač Juventusa na posudbi u Empoliju Sebastian Giovinco.
Bod u zadnjoj minuti osvojio je i Napoli. Najugodnijem iznenađenju sezone remi je donio sjajni Ivan Lavezzi. Početkom drugog dijela za vodstvo Reggine zabio je Vigiani, a u 77. minuti penal za Napoli promašio je Calaio. Golom u sudačkoj nadoknadi zaključen je i 'festival golova' u Genoi. Gostujući Palermo je poveo u 8. minuti, Genoa je preokrenula preko Hondurašanina Julija Leona, a novo poravnanje donio je Franco Brienza. Nekadašnji igrač Milana Borriello zabio je za 3-2, a u samom finišu remi je postavio Brazilac Amauri. Ivan Jurić odradio je svih 90 minuta za Genou.
Bodove su podijelili i Parma i Siena, u još jednoj utakmici u kojoj je gol pao u posljednjim trenucima. Parma je dva puta vodila, gosti oba puta vrlo brzo uspjeli izjednačiti. U samo 12 minuta Sampdoria je osigurala uvjerljivu pobjedu kod Cagliarija. Bez golova je završio ogled Livorna i Udinesea, a bivši igrač Rijeke Darijo Knežević odigrao je cijelu utakmicu.

SERIE A, 11. KOLO:
Cagliari - Sampdoria 0-3 (Volpi '33, Caracciolo '39, Maggio '45)
Empoli - Roma 2-2 (Vannucchi '67, Giovinco '90 / Giuly '13, Brighi '32)
Parma - Siena 2-2 (Corradi '24, Matteini '80 / De Ceglie '33, Galloppa '90)
Livorno - Udinese 0-0
Napoli - Reggina 1-1 (Lavezzi '90 / Vigiani '54)
Catania - Atalanta 1-2 (Spinesi '83 / Langella '57, '59)
Genoa - Palermo 3-3 (Leon '59, '66, Borriello '82 / Cavani '8, Brienza '76, Amauri '90)
Inter - Juventus 1-1