Serie A: Inter pobijedio Regginu, Juventus Romu

Inter se mučio kod zadnjeplasirane Reggine u utakmici 10. kola Serije A sve do posljednjih sekundi. Na kraju su sretno došli do pobjede 3-2

Mourinha nisu spasili ni Ibrahimović, ni Balotelli, ni Crespo, ni Mancini i ostali igrači koji su zaduženi za golove nego dva obrambena igrača i zadnji vezni. Golovima Maicona i Vieire Inter je već u 23. minuti vodio s visokih 2-0. No potom su dopustili momčadi koja je u devet utakmica osvojila samo pet bodova da s dva gola izjednači (Cozza i Brienza) i takav je rezultat stajao sve do 91. minute. Tada je Ivan Cordoba iz svoje obrane došao na suprotnu stranu i svladao Campagnola za šestu Interovu pobjedu u sezoni. U derbiju kola Juventus je na svom stadionu pobijedio Romu. Utakmicu je odlučio Alessandro del Piero. Slobodan udarac sa 30 metara Del Piero je maestralno okončao udarcem u rašlje desnog akuta Donijevih vratiju. Utakmica je bila riješena početkom nastavka kada je Del Piero asistirao Marchionniju, a ovaj je lijepo završio akciju za 2-0.