Show u Maroku: Namještali se za selfie pa dobili gol iz penala

Nakon gola i vodstva 1:0 slavilo se na terenu i oko terena, poziranjem za selfie. Dok su pozirali, sudac je nastavio utakmicu. Selfie ekipa je krenula loviti protivnički napad, a stigli su samo skriviti penal

Komedija u marokanskoj Prvoj ligi. Utakmica 22. kola, Youssoufia Berrechid protiv Mouloudia Oujde. Domaći su poveli golom u 31. minuti.

Nakon tog gola Mohammada El Fakiha i vodstva 1:0 dečki iz Youssoufie slavili su na terenu, slavili su oko terena, a ako Balotelli može slaviti live-selfijem valjda mogu i oni.

Samo što im je toliko trebalo da se svi skupe i namjeste za taj selfie da je sucu cijeli show digao živac pa je nakon upozorenja jednostavno - nastavio utakmicu.

Kad je Mouloudia krenula s centra 'selfie ekipa' je pobacala mobitele i krenula loviti kontru, taman na vrijeme da: skrive penal iz kojeg su popili gol!

Četiri minute nakon poravnanja domaći je veznjak Hamza Boussedra dobio crveni karton pa je na kraju zapravo završilo sa tim penalom i remijem: 1-1.

Ovdje pogledajte video za koji je asistirao - selfie.