Sigurni promašaj ljeta, možda i godine: Kako se Srbin obrukao

Stvari su protiv Španjolske mogle izgledati malo drugačije da je Miloš Veljković zabio gol u 4. minuti susreta. No, ovaj zadnji vezni Werdera je... sjajno promašio!

Nogometna reprezentacija Srbije do 21 godine sinoć je igrala posljednju utakmicu grupne faze Europskog prvenstva u Poljskoj. Srbija je igrala protiv B sastava reprezentacije Španjolske, koja je na kraju slavila 1-0 golom Barcelonina Denisa Suareza.

Srbi su porazom definitivno ispali s natjecanja pošto su završili treći u skupini iza Španjolske i Portugala. Jedini bod osvojili su remijem protiv Makedonije.

Pa ipak, stvari su protiv Španjolske mogle izgledati malo drugačije da je Miloš Veljković zabio gol u 4. minuti susreta. No, ovaj zadnji vezni koji je stasao u Tottenhamu pa prešao u Werder iz Bremena promašio je stopostotnu priliku! Skoro pa bismo rekli... sjajan promašaj mladog veznjaka!