Sjajan centaršut: Ivan Perišić asistirao za Interovu pobjedu

Mučio se Inter s davljenikom Frosinoneom sve do 74. minute, kad je kombinacija Perišić-Icardi "nerazzurrima" donijela važna tri boda u 32. kolu Serie A u borbi za europske pozicije

Ivan Perišić ponovno je bio jedan od najboljih pojedinaca Intera. Hrvatski reprezentativac asistirao je za pobjednički gol "nerazzurra" na gostovanju kod davljenika Frosinonea (1-0) u prvoj utakmici 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Igrala se 74. minuta kad je Perišić milimetarski preciznim centaršutom s lijeve strane šesnaesterca pronašao Maura Icardija, a kapetan gostiju zabio 50. gol u dresu milanskih crno-plavih otkako je na ljeto 2013. stigao na Giuseppe Meazzu.

Nervozni Frosinone kraj je utakmice dočekao s desetoricom jer je u 80. minuti drugi žuti karton dobio Leonardo Blanchard. Bio je to ukupno sedmi žuti karton na utakmici domaće momčadi. Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijelu utakmicu.

Petom Perišićevom asistencijom i 14. Icardijevim golom u sezoni Inter je, uz utakmicu više, preskočio Fiorentinu na četvrtom mjestu ljestvice Serie A, a trećeplasirana Roma, koja drži poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, bježi mu pet bodova.