Skandal u Beogradu! Potukli se nogometaši Partizana i Zvezde

Danas se u okviru 24. kola Super Lige igrao 159. Vječiti derbi između Crvene zvezde i Partizana. Utakmica je završila rezultatom 1-1 nakon što je Partizan poveo preko Nikolića u 37., a Zvezda izjednačila u 74. preko Pavkova.

Kako javljaju susjedni mediji, utakmica je pala u drugi plan nakon što su se igrači međusobno potukli u tunelu. Tijekom cijele utakmice na terenu je bilo puno tenzija, naguravanja, a na koncu se dogodila i masovna tučnjava u 87. minuti.

Ona se nastavila i u tunelu, no treneri i osoblje obje momčadi opovrgnuli su ikakve tenzije.

Inače, Zvezda je u prvom poluvremenu prva stigla do prednosti, no suci su poništili gol. Na koncu je ispalo da je poništeni gol bio neopravdan.