Skandalozne prijetnje navijača Hajduka Lokomotivinu strijelcu! 'Prijatelju, za tebe nema mora'

Kultura navijača u hrvatskom nogometu se mora mijenjati iz temelja jer je ovo van svakih granica. Ni navijači Dinama i Lokomotive nisu ništa bolji

Hajduk je kiksao u 27. kolu HNL-a i izgubio od Lokomotive 1-2 na Poljudu. Junak 'lokosa' bio je Robert Mudražija koji je postigao dva gola, a tragičar 'bilih' Marko Livaja koji je promašio penal za izjednačenje. Pucao je panenku, golman Nikola Čavlina mu je sjajno obranio pokušaj. Splićani su tako doživjeli šokantan poraz nakon što je Rijeka svoj dio posla odradila i slavila u Koprivnici kod Slaven Belupa 1-0. Riječani nakon ovoga kola ostaju vodeći na ljestvici s tim da su se odvojili na vrhu.

POGLEDAJTE VIDEO: Hajduk - Lokomotiva 1-2

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Prijetnje Robertu Mudražiji

'Majstor s mora' je svoje šanse imao, ali ih nije iskoristio. Velik dio konačnog rezultata ide na dušu Dini Mikanoviću, koji je u samo 20 minuta dobio dva žuta kartona i već u 24. minuti zaradio isključenje. Posao za Lokomotivu riješio je Mudražija pa dobio gnjusne uvrede, prijetnje i komentare na svojem Instagram profilu.