Sky Sports: Niko Kranjčar najbolji protiv Sunderlanda

Hrvatski reprezentativac zaslužio je epitet igrača utakmice u subotnjoj domaćoj premierligaškoj pobjedi Portsmoutha nad Sunderlandom 1-0

Prema Sky Sportsu, hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar zaslužio je epitet igrača utakmice, u subotnjoj domaćoj premierligaškoj pobjedi Portsmoutha nad Sunderlandom 1-0.Kranjčar, koji je odigrao svih devedeset minuta, ima najveće zasluge za jedini pogodak na utakmici. Naime, upravo nad njime je Phil Bardsley napravio prekršaj za jedanaesterac u kaznenom prostoru, a siguran realizator s bijele točke bio je Jermain Defoe u 69. minuti. Niko je za svoju igru nagrađen osmicom od Sky Sportsa, te je proglašen najboljim igračem utakmice, dok je strijelac jedinog pogotka, Defoe, zaradio sedmicu. Prema Timesu, Kranjčar je ocijenjen šesticom kao i cijela momčad Portsmoutha, osim strijelca jedinog gola Jermainea Defoea, koji je “zaradio” sedmicu.