Slobodnjakom s centra Michel uspio slomiti Panathinaikos

Nevjerojatan gol postigao je španjolski veznjak na posudbi u AEK-u. U predugoj sudačkoj nadoknadi zabio je iz slobodnjaka s pola terena. Gol će pamtiti cijeli život

Na nevjerojatan način AEK je slomio Panathinaikos plasiravši se u polufinale grčkog Kupa. Prva utakmica završila je pobjedom AEK-a 2-0, a uzvratu je završio 3-1 za gostujući Panathinaikos.

Sudačka nadoknada trebala je trajati sedam minuta, no trajala je minutu duže, a toliko je trebalo Michelu da spektakularnim golom slomi favorita. Španjolski vezni igrač Birminghama stigao je u siječnju na posudbu u AEK, a utakmica u srijedu bila mu je tek druga za novu momčad. Gol koji je postigao vjerojatno će pamtiti do kraja života.

Iskoristio je Španjolac svoj topovski udarac precizno nanišanivši iz slobodnog udarca kojega je izvodio nedaleko od centra igrališta. Golman Panathinaikosa Karnezis stajao je na vrhu peterca očekivavši ubacivanje lopte u kazneni prostor. Pogrešno...