Spasili se 18 sekundi prije kraja pa slavili na penale!

Maclean je zabio 18 sekundi prije kraja za bod i produžetak, a onda je Banham zabio pobjednički gol nakon penala za 3-2 slavlje Medveščaka...

'Zmajčeki' očito leže Medveščaku, prošle sezone pobijedili su ih pet puta, a nakon teškog poraza od Salzburga nadali su da će kod njih staviti malo melema na ranu. A nije tako izgledalo 20-ak sekundi prije kraja utakmice, Olimpija je vodila 2-1. Čekao se kraj, a onda je Maclean zabio za produžetak s plave crte, u zadnji čas. Na semaforu je pisalo 2-2, a vrijeme 59.42. Igrao se produžetak od pet minuta, a 'medvjedi' su prolazili teško razdoblje jer su imali igrača manje na dvije minute. Gol ipak nisu primili pa su uslijedili penali.
Redom su promašivali MacAulay, Hughes, Hečimović i Sachl. Gol odluke zabio je sjajni Frank Banham, koji je još jednom potvrdio da je najbolje ovoljetno pojačanje. Medveščak nakon tri kola ima četiri boda i sedmi je na ljestvici.