Spursi slavili i pobjegli Cityju i Arsenalu na vrhu engleske lige

Nogometaši Tottenhama nastavili su pobjednički niz nakon što su u susretu 10. kola engleskog prvenstva na gostovanju pobijedili Crystal Palace sa 2-1.

Spursi su produžili niz bez poraza na deset kola ostvarivši pritom i osmu pobjedu s kojom su se odvojili na vrhu ljestvice sa 26 bodova. Pet više od Manchester Cityja i Arsenala koji imaju i susret manje.

REHABILITACIJA On nije normalan! Ivan Perišić razveselio je navijače objavom, oporavak mu sjajno napreduje

Crystal Palace je ostao na 11. poziciji sa 12 bodova.

Tottenham je poveo u 53. minuti nakon autogola Joela Warda, da bi 13 minuta kasnije Son Heung-Min pogodio za 2-0. Domaćin je u četvrtoj minuti nadoknade smanjio na 2-1 golom Jordana Ayewa.