Spust u Kviftjellu: Kostelić i Zrnčić-Dim bez bodova

Natko Zrnčić-Dim osvojio je 32. mjesto, a Ivica Kostelić zauzeo je 33. poziciju na utrci spusta Svjetskoga kupa u norveškom Kviftjelu

Hrvatski skijaši Ivica Kostelić i Natko Zrnčić-Dim nastupili su utrci spusta Svjetskoga kupa u norveškom Kviftjellu, ali nisu uspjeli osvojiti nove bodove. Natko Zrnčić-Dim zauzeo je 32. mjesto, a Ivica je završio utrku na 33. poziciji. Pobjednik spusta iznenađujuće je Talijan Werner Heel, drugi je bio Amerikanac Bode Miller, a treće mjesto je osvojio Austrijanac Klaus Kröll. Priliku za popravak Natko i Ivica imat će već u subotu kad se opet Kvitfjelu vozi zadnji spust sezone. Ivica Kostelić je četvrti u ukupnom poretku Svjetskoga kupa sa 686 bodova. Prvi je Amerikanac Miller.