Srđan Lakić zabio dva gola u prijateljskoj, Perišić asistirao

Nogometaši Wolfsburga osvojili su u srijedu brzopotezni turnir igran u Breklumu. Najprije su svladali petoligaški Sylt, a potom i selekciju Sjeverne Frizije...

Dvoboji su trajali 45 minuta, a igračima Felixa Magatha je bilo znatno teže bilo protiv Sylta koji su svladali s 1-0. Jedini je strijelac bio novopridošli bosansko-hercegovački veznjak Hasan Salihamidžić u 16. minuti. Svih je 45 minuta odradio naš Mario Mandžukić.

U drugoj je utakmici na terenu bio Srđan Lakić. Hrvatski je napadač nastavio pogađati u prijateljskim ogledima, u pobjedi 9-0 protiv Sjeverne Frizije bio je dvostruki strijelac, u trećoj i 37. minuti.

Drugu je pripremnu utakmicu odigrao i aktualni njemački prvak Borussia Dortmund. Momčad Jürgena Kloppa je svladala Rhede sa 7-1. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić je igrao u drugom poluvremenu i asistirao za gol Damiena le Talleca.