Sreća pa je tu VAR: Aubi su poništili čisti gol pa ga priznali

Pierre-Emerick Aubameyang u 58. minuti je zabio, a sudac Kevin Friend prvotno na intervenciju pomoćnog suca dosudio zaleđe, međutim, nakon provjere VAR-om promijenio je odluku

U posljednjem susretu sedmog kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United i Arsenal su na Old Traffordu odigrali 1-1.

Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela golom Scotta McTominaya sa 20-tak metara. Izjednačio je Pierre-Emerick Aubameyang u 58. minuti. Sudac Kevin Friend je prvotno na intervenciju pomoćnog suca dosudio zaleđe, međutim, nakon provjere VAR-om bilo je jasno kako je napadač londonskog kluba zabio regularan pogodak.

Do kraja utakmice oba su sastava imala nekoliko izglednih prilika, ali više nije bilo promjene rezultata.

Na ljestvici vodi Liverpool s 21 bodom, Manchester City na drugom mjestu ima pet bodova manje, a treći je Leicester City s 14 bodova. Arsenal je četvrti s 12 bodova, dok Manchester United drži desetu poziciju s devet bodova. (dk)