Suci pomogli Realu: Mallorci je pri vodstvu poništen čisti gol

Igrač Mallorce bio je iza braniča Reala no još bitnije, nije prešao centar pa offside nije mogao biti. U nastavku akcije zabio je gol, ali pomoćnik je mahao zastavicom

Igrala se 58. minuta, Callejon je primio loptu u 16-ercu, branič Mallorce bio je iza njega, a ovaj je pao. Igrači Reala tražili su penal, a dok su oni dizali ruke u znak protesta uslijedio je brzi kontranapad. Napadač Mallorce Victor Casuedes bio je iza braniča Reala, ali još bitnije, nije prešao centar pa offside nikako nije mogao biti. U nastavku akcije zabio je gol, ali pomoćni sudac mahao je zastavicom.

Bilo je to pri vodstvu domaćih 1-0 i tko zna kako bi utakmica završila da nije bilo očite pogreške pomoćnika, ovako je Real Madrid preokrenuo rezultat, pobijedio 2-1 i ostao na pet bodova ispred Barcelone. Katalonci se naravno bune...

No, pitanje je i je li sudac oštetio i Real, je li bio penal na Callejonu?