Sudac Dinamu prevelika 'prepreka' - Zar opet?!

Liga prvaka je za Dinamo opet ostala san, nakon 1998. i Meiera “prste je i ovaj put umiješao” sudac. Penal u 13. minuti vidio je samo Hauge

Devet godine prošlo je od Ursa Meiera i Newcastlea, a ništa se nije promijenilo. Dinamo je još jedanput ostao bez Lige prvaka i 15 milijuna eura! U srijedu je u Maksimiru jedna od ključnih figura opet bio sudac - Norvežanin Terje Hauge. O njemu se nakon utakmice najviše pričalo jer je za mnoge nepostojećim penalom već u 13. minuti usmjerio utakmicu, a zapravo i potpisao presudu - Dinamo ne ide u Ligu prvaka. Baš kao i te 1998. Dinamo ima, vidjelo se to i protiv Werdera, dobru momčad. U Luki Modriću ima i vođu, Roberta Prosinečkog, ali nešto nedostaje. Istina je da “modri” nisu odigrali utakmicu za pamćenje. Nije sudac isključivi krivac. Imali su šansu i - prokockali ju. Dva puta. Bez obzira tko im je i kako sudio. GORDON SCHILDENFELD: Da smo mi zabili za 3-3, on bi im dosudio još jedan penal. DIEGO: Modrić je odličan igrač, ali ima jako neinteligentnog trenera LUKA MODRIĆ: Dinamo će igrati Kup Uefe, ali sa mnom. Ostajem do zime