Suparnik Dinama u 3. pretkolu kiksao u domaćem prvenstvu

Astana i Dinamo će prvi susret 3. pretkola Lige prvaka igrati u utorak u Astani od 16 sati. Kazahstanski prvak u 22. kolu domaćeg prvenstva odigrao je tek 1-1 kod Aktobea

Suparnik zagrebačkog Dinama u 3. pretkolu nogometne Lige prvaka, kazahstanska Astana u susretu 22. kola domaćeg prvenstva odigrala je 1-1 kod Aktobea.

Astana je povela golom Yange u 35. minuti, a na 1-1 poravnao je Simčević u 54. minuti. Astana je vodeća na ljestvici sa 54 boda, sedam više uz dvije utakmice više od drugog Kairata iz Almatija, dok je Aktobe u sredini ljestvice, šesto sa 25 bodova.

Astana i Dinamo će prvi susret 3. pretkola igrati u utorak u Astani od 16 sati, a uzvrat je u Zagrebu 14. kolovoza. Tko pobijedi ide u play-off Lige prvaka, a poraženi će imati šansu kroz dvomeč osigurati najmanje šest utakmica u Europskoj ligi.