Super-džoker: Eduardo zabio za remi u ukrajinskom kupu...

Eduardo je u igru ušao na početku drugog poluvremena, a zabio je za konačnih 1-1 u 54. minuti susreta. Šahtar i Oleksandrija uzvrat igraju 11. svibnja

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo Alves da Silva bio je strijelac za Šahtar iz Donjecka u prvoj utakmici polufinala ukrajinskog kupa na gostovanju kod Oleksandrije kojim je postavio konačni rezultat od 1-1.

Eduardo je u igru ušao na početku drugog poluvremena, a gol je postigao u 54. minuti. Kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta za Šahtar.

Uzvratni susret ove će dvije momčadi odigrati 11. svibnja.

U prvoj utakmici drugog polufinalnog para Dnjipro je kao domaćin svladao Zarju sa 1-0.