Talijan je ulovljen na djelu: Ma, što ti to radiš, Fabio?!

Rooney opet glumi: Engleski napadač izborio je penal, a Slovenci tvrde da se bacio iz čista mira. Gluma mu je na utakmicama očito prešla u naviku

Nervoznog Fabija Capella kamere su ulovile u prilično nezgodnom trenutku. U zadnjim minutama utakmice protiv Slovenije na Wembleyu (2-1) nesvjesno se uhvatio za genitalije, sav izvan sebe jer je Engleska upravo primila gol.
- Nisam zadovoljan jer nam je u zadnjih četiri-pet minuta sasvim pala koncentracija. Igrali smo presporo, pokušavali dugim loptama, a to nije moj stil - rekao je 63-godišnji Capello.
Ključni trenutak zadnje provjere uoči utakmice protiv Hrvatske bio je penal u 31. minuti. Rooney i Boštjan Cesar gurali su se u pokušaju da dođu do lopte, a čim je vidio da ne može do nje, Manchesterov napadač se srušio i sudac Eriksson je nasjeo.
- Puno je priče oko Eduardove glume, meni se čini da i Rooney malo olako pada - rekao je Robert Koren.
Rooney, inače, tvrdi da “tko god ga gleda, zna kako on ne pada ako ne mora”.