Težak poraz Cibone: Partizan ih lagano dobio u Beogradu...

Kod Cibone su samo Bundović (14) i Ljubičić (10) postigli više od 10 poena, dok je domaćine predvodio Landale s 19 ubačaja. Cibona sada ima tri pobjede i četiri poraza, a Partizan je na omjeru 4-3...

U susretu 7. kola ABA lige košarkaši Cibone su izgubili u Beogradu od Partizana s 67-86.

Zagrepčani su se dobro držali do poluvremena kada su zaostajali samo pet koševa, ali su potom izgubili treću četvrtinu s 16-24 i "potonuli" u poraz. Partizan se tako trznuo nakon što su doveli Talijana Andreju Trinchierija, inače trenera hrvatskog porijekla.

Kod Cibone su samo Bundović (14) i Ljubičić (10) postigli više od 10 poena, dok je domaćine predvodio Landale s 19 ubačaja.

Cibona sada ima tri pobjede i četiri poraza, a Partizan je na omjeru 4-3.