Težak poraz Wolfsburga protiv Borussije: Pongračić počeo, a Brekalo ušao u drugom dijelu

Domaćini su nakon prvog poluvremena vodili s 2-0. U 10. minuti iz kontranapada zabio je veznjak Jonas Hofmann, a isti igrač je u 30. minuti nakon lijepe akcije povisio na 2-0...

-U 32. kolu Bundeslige Borussia Monchengladbach u utorak je kod kuće dobila Wolfsburg s 3-0, izborivši važnu pobjedu za plasman u Ligu prvaka.

Domaćini su nakon prvog poluvremena vodili s 2-0. U 10. minuti iz kontranapada zabio je veznjak Jonas Hofmann, a isti igrač je u 30. minuti nakon lijepe akcije povisio na 2-0.  U 65. minuti pogrešno dodavanje stopera Brooksa u vlastitoj polovici omogućilo je brzu polukontru Borussije, koju je realizirao Lars Stindl za konačnih 3-0.

Za Wolfsburg su nastupila obojica hrvatskih nogometaša. Veznjak Josip Brekalo ušao je u igru u 60. minuti i u 70. je pokušao iz daljine, ali neprecizno, dok je stoper Marin Pongračić igrao do 72. minute.