Težak poraz: Zadar zabio 50 i ostao na -35 kod Partizana

Malo su pokazali košarkaši Zadra na gostovanju kod Partizana, aktualnih prvaka NLB lige, u 24. kolu regionalnog natjecanja. Domaćin je u Beogradu slavio 85-50

Partizan nije imao problema pri upisivanju pobjede u srijedu, pa je u momčadi minutaža pravilno raspoređena, a nositelji igre odmoreni. Najbolji je u redovima pobjednika bio Jan Vesely s 15 poena, četiri asistencije i tri osvojene lopte u tek nešto više od 19 minuta provedenih u igri.

U sastavu Zadra, čiji košarkaši nisu ostvarili niti jedan napadački skok, a ukupno su ih sakupili 13, spomena vrijedan bio je tek Marko Car. Ubacio je Zadrov branič 19 poena i dodao im pet asistencija. Sakupio je valorizacijski indeks 21, ostatak njegovih suigrača dodao je 4.