Ti ćeš krasti vrijeme?! Skupljač lopti 'nokautirao' igrača Rome

RAVNO U GLAVU Hrabrom momku nije dobro palo što Talijan krade sekunde na kraju utakmice koju njegov Ajax gubi pa je uzeo loptu i pogodio ga. Ipak, nije došlo do većeg incidenta

Roma je pobijedila Ajax 2-1 na gostovanju u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Europske lige, a utakmicu na Johann Cruyff Areni obilježio je incident iz sudačke nadoknade.

Glavni lik? Ajaxov skupljač lopti.

Vidjevši da se igrač Rome Riccardo Calafiori prešetava po loptu kraj aut-linije u 94. minuti, dečko je uzeo drugu loptu iza ograde i pogodio ga ravno u lice. Calafiori se prvo primio za vrat, a onda krenuo u obračun s momkom.

Dobio je žuti karton zbog zadržavanja igre, a skupljač vjerojatno neće tako skoro opet dobiti tu ulogu. Ali podršku navijača Ajaxa nesumnjivo hoće.

Video zanimljive situacije možete pogledati OVDJE.

Davy Klaasen doveo je Ajax u vodstvo u 39. minuti, a ključan trenutak dogodio se u 53., kad je Dušanu Tadiću Pau López skinuo penal. Umjesto 2-0, četiri minute poslije Lorenzo Pellegrini je izjednačio, a  Roger Ibañez tri minute prije kraja zabio za preokret u Amsterdamu.