Tko se više veselio: Navijač preokretu ili sudac golu Sahe

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video
Spursi su poveli golom Sahe, a sudac Dean znatiželjno je poskakivao dok je gledao hoće li pokazati na centar. Navijači Arsenala opisali su to kao naklonost Spursima

Utakmica Arsenala i Tottenhama bila je spektakularna i zanimljiva ne samo zbog sedam golova ili preokreta Arsenala (iz 0-2 u 5-2), već i reakcija navijača 'topnika' i glavnog suca.

Spursi su poveli golom Sahe već u 4. minuti, a lopta je jedva nakon bloka ušla u gol. Sudac Mike Dean znatiželjno je poskakivao dok je gledao hoće li pokazati na centar ili ne. Neki navijači Arsenala opisali su to kao očigledni primjer naklonosti njihovim suparnicima.

Osim igrača i suca, glavnu ulogu imao je i vatreni navijač Arsenala kojeg su uhvatile kamere koji je bio u 'ekstazi' nakon 'blitkriega' i dva gola u tri minute. Ako je bio izvan sebe zbog poravnanja rezultata, kakav je tek bio kad su domaći zabili za 3-2 ili konačnih 5-2...