Tomo Šokota zabio dva gola u pobjedi Olimpije protiv Želje

Nekadašnji napadač Dinama i bivši nogometaš hrvatske reprezentacije Tomo Šokota zabio je dva gola u visokoj Olimpijinoj pobjedi protiv Željezničara (5-2)

Dva je gola postigao nekadašnji napadač Dinama i bivši nogometaš hrvatske reprezentacije Tomo Šokota u 5-3 pobjedi Olimpije protiv Željezničara u prijateljskom susretu u utorak. Susret odigran u Stožicama prvi je međunarodni klupski ogled odigran ondje. Šokota, koji je igrao do 58. minute, je postigao prvi gol na utakmici u sedmoj, a razultat na 3-0 povisio u 52. minuti ogleda. Za Olimpiju su zabili još Bešič, Rakovičič i Lovrečič, dok su strijelci za sarajevsku momčad bili Popović, Bešlija i Vasilić. Inače, Šokota je ove sezone odigrao sedam prvenstvenih utakmica za Olimpiju. Na učinku je od gola i asistencije. Jedan gol zabio je i u utakmici Slovenskoga kupa.