Tunis u završnici bolji od BiH, Španjolska teško protiv Katara

BiH je 5 minuta prije kraja imala 24-22 i bila blizu 2. pobjede, no tada su portugalski suci s nekoliko isključenja i sedmercem praktički 'pogurali' Tunis prema pobjedi...

Nakon što je u terminu od 15 sati Bjelorusija svladala Čile 34-23, Austrija Iran 38-26 te Slovenija Brazil 35-32, u 17 sati igrane su ostale tri utakmice.

Hrvatska je u borbi za prvo mjesto Skupine B svladala Makedoniju 29-26, Španjolska teškom borbom domaću reprezentaciju 28-25, dok je Tunis u izravnom okršaju za četvrto mjesto skupine bio bolji od BiH 27-24

BiH je pet minuta prije kraja imala 24-22 i bila blizu svoje druge pobjede, no tada su portugalski suci s nekoliko isključenja i sedmercem praktički 'pogurali' Tunis prema pobjedi. Rukometaši BiH tako su praktički ostali bez šanse za prolazak u osminu finala jer u posljednjem kolu trebaju pobjedu protiv Hrvatske te pobjedu Irana nad Tunisom